HİPERAKTİF ANNE :)))))))))


11 Bir anne hiperaktif olursa böyle olur:
5 yaşına giren Kağan’ın doğumgünü hazırlıklarını kafamda yapıp dururken kendim için de neler yapacağımı düşündüm çünkü ben de her sene anne oluşumu kutluyorum, babası da baba oluşunu kutlayabilir isterse ama genelde Kağan ve ben bu kutlamaları yapıyoruz. Bu sene biraz abartmış olabilirim belki ama olsun çok güzeldi ve çok eğlendim.
Bir hafta önce kendime bir kostüm yaptım, rengarenk tüllerden bir tütü yapıp kafama da aynı tüllerden bir süs yaptım bence bi anne prenses oldum ama herkes aynı düşüncede değildi :) çok da fifi :)))
Kağan ve arkadaşları için oyunlar hazırladım, resimler bastırttım, balonlar, süsler aldım ve bu aldıklarımın hepsi hazırlanmak için evin bir köşesinde bekledi tabii ki :) Organize olamamak diye buna denebilir sanırım.
Cuma akşamı oldu işten eve geldim, akşam saat yedi, ertesi gün doğumgünü var üstelik sabah tekrar işe gitmek zorundayım ama olsun yetişebilirim, hiperaktif olmanın yararı her şeyi çabucak yapabilirsiniz. eve gelince başladım temizlik yapmaya Sultancığım da yardım etti sağolsun evin bi kısım temizliği tamamlandı ama daha yerler silinecek, ev toplanacak bu arada Başak geldi yardıma, balonları şişirdi, şişen balonları bağladık merdivenin tepesine çıkıp hepsini birer birer tavana yapıştırdım, kalan süsleri de yapıştırdık, sonra Başak gitti, Kağan uyudu, ben evin kalan temizliğini bitirip, çocuklar için hazırlıklara başladım, mutfakta yapılacak yemeklerin bir kısmını yaptım gece saat birde yatağa serildim :) Sabah kalkıp işe gittim onikide eve geldim, evi toparladım, kalan yemekleri hazırladım masayı hazırladım, kostümümü giydim :) Kağan hazırlandı ve başladık misafirlerimizi beklemeye.
Ben çok eğlendim, Kağan çok eğlendi gelenler de eğlendi sanırım, 5. yılımızı ve yaşımızı çok güzel kutladık ama bir hiperaktif olmasam böyle olmazdı eminim :) Teşekkürler DEHB :)
Cumartesi arkadaşlarımızla kutladıktan sonra Pazar günü de aile büyükleriyle bir doğumgünü daha yaptık, pazartesi günü tansiyonum çıkmıştı ama olsun :)))

 

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com